Hisse Tarama Algoritmaları, İleri Seviye Borsa Eğitimi

%100 PARA İADE GARANTİSİ

Kursa katılıp, memnun kalmamanız durumunda, 30 gün içinde kursu iade edebilirsiniz.

BORSADA BAŞARILI BİR STRATEJİYE SAHİP OLUN!

Borsada Profesyonel Olun!

Bildiğiniz, Borsa ve Teknik Analiz Eğitimlerini Bir Kenara Bırakın!

Başlangıç seviyesinde iseniz Sıfırdan Borsa Eğitimi kursuma katıldıktan sonra bu kursu tercih edebilirsiniz. Bu kursta, yalnızca Borsa İstanbul’ da kısa vadeli hisse senedi alım satımı odaklı kullanılan, istikrarlı para kazandıran bir strateji sizinle paylaşılmaktadır.

Bu kurs ileri seviye teknik analiz eğitimi metodu içermektedir. Profesyonel tüccarlar gibi, bir hisse senedi alım satım sistemine sahip olmanız amaçlanmıştır. Borsada istikrarlı kazanç için elinizde ki sistem ve stratejinin nasıl sonuçlar verdiğini bilmeniz gerekir. Bu kursta, 2020 yılından bu yana kullandığımız, borsada istikrarlı kazanç elde edilen ve sonuçları bilinen, bir algoritma ve hisse analiz yöntemi sizlerle paylaşılmaktadır. Sizlerde eğer borsada istikrarlı kazanç getiren bir strateji konusunda uzmanlaşmak ve hisse senedi piyasalarında başarılı olmak istiyorsanız, bu kurs tam size göre!

ENG CAPITAL VIP BORSA ANALİZ DANIŞMANLIĞI (EE-GOLD CLUB VIP)

ENG Capital bünyesinde, uzman ekibimiz tarafından, canlı piyasa koşullarında işlemlerin yapıldığı, sürekli analiz desteği verilen EE- Gold Club VIP Telegram Grubu (7 Gün) ücretsiz olarak kurs katılımcılarına sunulmaktadır.

EE-GOLD CLUB VIP – Yıllık Abonelik %60 İndirimli! (Udemy Özel)

BAŞARILI BİR HİSSE TARAMA ALGORİTMASI

Özelleştirilmiş 1 Adet Tarama Algoritmasına ömür boyu sahip olacaksınız.

Kursa başlamanız ardından Udemy Kullanıcı adınızı, Hisse Bulucu Algoritma kursunuza katıldım mesajınızı, Telegram uygulaması üzerinden @enginerdebil ‘ e ileterek EE-Gold Club VIP Telegram Grubu & Danışmanlık (7 Gün) katılabilirsiniz. Güncel indikatör seti kurs içinde mevcuttur. Ayrıca sorularınız veya daha fazla tarama algoritması tasarımları satın almak için telegram üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sizlerde bu hisse bulucu algoritma ve borsa eğitimi sayesinde hiç kimseye ihtiyaç duymadan kendi işlemlerinizi yapabilecek, bir borsa profesyoneli haline geleceksiniz.

*Sorumluluk Reddi Beyanı: Her yerde olduğu gibi bu sektörde de her zaman risk mevcuttur. Kurs içerisindeki bilgiler yatırım tavsiyesi içermez. Piyasada hataya düşmeden, kurtlar sofrasını keşfetmeniz temel hedeftir. İşlemlerinizin bütün sorumluluğu neticede şahsınıza aittir.

Kursun tüm hakları ENG Capital’ e ait olup, kurs içeriklerinin izinsiz paylaşılması, satılması, dağıtılması yasaktır. Bu tutumu sergileyenler hakkında, yasal işlem başlatılacaktır. 


Get on Udemy

Get 3 course worth $129 for FREE

RECENT COURSE

COURSERA COURSE